Jungle Festival

साझा बचाउ अभियान : साझालाई काम दिन ६५ सय कार्यालयलाई पत्र

ADVS here

फागुन ५ – साझा प्रकाशनले छपाई सम्बन्धी काम दिन देशैभरीका सरकारी र निजी कार्यालयलाई पत्राचार गर्ने अभियानलाई तिव्रता दिएको छ । साझा बचाउ अभियान अन्तरगत विभिन्न कार्यालयका छपाइका काम साझालाई दिन पत्राचार गरिएको हो । अहिलेसम्म सबै मन्त्रालय र काठमाडौंका सरकारी कार्यालय अनि केही ठूला निजी संघसंस्थामा छपाइका काम साझालाई दिन अनुरोध गर्दै पत्र पठाइसकिएको साझा प्रकाशनका महाप्रबन्धक डोलिन्द्रप्रसाद शर्माले जानकारी दिनुभयो । बिहीबार देशैभरीका जिल्ला शिक्षा कार्यालय र जिल्ला विकास समितीलाई पत्र पठाइएको र आउँदो हप्तासम्म ६५ सय पत्र देशका मुख्य सरकारी र निजी कार्यालयमा पठाइसकिनेछ । साझालाई दुई वर्षभित्र पहिलेको जस्तै सुदृढ बनाउन २६ बुँदे कार्ययोजना बनाएर काम थालिएको महाप्रबन्धक शर्माले जानकारी दिनुभयो ।

ads5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*